Hör av dig!

Vi vill ha dina frågor, dina undringar och dina tankar så tveka inte att höra av dig till oss!

Reception

Adress:
Stensunds folkhögskola 
619 91 Trosa 
Tel 0156-532 00 
Fax 0156-532 22 
stensund@stensund.se

Rektor

Anneli Sahlin
anneli.sahlin@stensund.se
0156-532 12
072-230 32 60

Styrelseordförande, 
Frisksportförbundet


Peter Hjortsten
Peter.Hjortsten@frisksport.se
070-666 42 63 

Äventyr & Träning

Håkan Westin
hakan.westin@stensund.se

Beteendevetare

Anette Berntsson
anette.berntsson@stensund.se

Polisförberedande

Tommy Fogelberg
tommy.fogelberg@stensund.se

Hälsocoach

Uno Vesterlund
uno.vesterlund@stensund.se

Båtbyggarlinjen

Preben Möller
preben.moller@stensund.se

Livslinjen

Vavva Jansson
eva.jansson@stensund.se

Etableringskurs

Mikael Sandell
mikael.sandell@stensund.se

BYFA

Mika Koskinen
mika.koskinen@stensund.se

 

Kök

Torbjörn Ericsson
torbjorn.ericsson@stensund.se

Vaktmästeri

Sören Lundin
soren@stensund.se

Konferens, fritid och sommarkurser

Louise von Berens
louise.von.berens@stensund.se

Socialpedagog

Kent Pettersson
kent.pettersson@stensund.se