Hör av dig!

Vi vill ha dina frågor, dina undringar och dina tankar så tveka inte att höra av dig till oss!

Reception

Adress:
Stensunds folkhögskola 
619 91 Trosa 
Tel 0156-532 00 
Fax 0156-532 22 
stensund@stensund.se

Rektor

Petra Fasth
Petra.Fasth@stensund.se

Bitr. Rektor och kontakt för kurs och konferens

Mikael Sandell
Mikael.sandell@stensund.se

Styrelseordförande Stiftelsen Frisksportgården

Peter Hjortsten
Peter.Hjortsten@frisksport.se

Beteendevetare

Christine Falk
christine.falk@stensund.se

Polisförberedande

Tommy Fogelberg
tommy.fogelberg@stensund.se

Hälsocoach

Uno Vesterlund
uno.vesterlund@stensund.se

Båtbyggarlinjen

Pelle Neztorsson
pelle.nestorzon@stensund.se

Livslinjen

Vavva Jansson
eva.jansson@stensund.se

Äventyr & Träning

Håkan Westin
hakan.westin@stensund.se

BYFA

Mika Koskinen
mika.koskinen@stensund.se

 

Kök

Torbjörn Ericsson
torbjorn.ericsson@stensund.se

Vaktmästeri

Sören Lundin
soren@stensund.se

Socialpedagog

Madeleine Söderström, madeleine.soderstrom@stensund.se